Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Styrelsens medlemmar (Board members)

President - Helena Wigert helena.wigert@fhs.gu.se
Vice President - Harshida Patel harshida.patel@gu.se

Membership Director - Henrik Kling henrik.kling@vgregion.se
Vice membership director - Bibi Kennergren  
bibi.kennergren@fhs.gu.se

Secretary - Linda Berg linda.berg@fhs.gu.se
Vice Secretary - Maud Lundén maud.lunden@gu.se 

Treasurer - Stefan Nilsson stefan.nilsson.4@gu.se
Vice Treasurer -  Lilas Ali lilas.ali@gu.se

Public relations - Birgit Heckemann

Möten 2017-18

Julmingel 5 december i personalrummet kl 16.00-18.00
Styrelsemöte 15 januari kl 17.00-19.00 i hus 2 plan 4
Årsmöte 5 februari kl 17.00-19.00 i hus 2 plan 4
 

 

Kontaktinformation (Contact information)

Styrelse och möten  (Board members and meetings)

Sidansvarig: Margret Lepp|Sidan uppdaterades: 2017-11-23
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?