Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Styrelsens medlemmar (Board members)

President - Harshida Patel harshida.patel@gu.se
Vice President - Helena Wigert helena.wigert@fhs.gu.se 

Membership Director - Henrik Kling henrik.kling@vgregion.se
Vice membership director -Maud Lundén maud.lunden@gu.se 

Secretary - Birgit Heckemann Birgit Heckemann

Treasurer - Stefan Nilsson stefan.nilsson.4@gu.se

Revisor- Margret Lepp margret.lepp@gu.se
Vice revisor- Ingegerd Bergbom ingegerd.bergbom@gu.se

Valberedning - Axel Wolf axel.wolf@gu.se 
Linda Berg linda.berg@gu.se 
Bibi Kennergren bibi.kennergren@gu.se 

Möten 2018 

Styrelsemöte 15 januari kl 17.00-19.00 i hus 2 plan 4
Årsmöte 5 februari kl 17.00-19.00 i hus 2 plan 4
Styrelsemöte 26 februari 
Styrelsemöte 27 mars
Styrelsemöte 22 augusti, 17:00 i rum 2418
 

 

Kontaktinformation (Contact information)

Styrelse och möten  (Board members and meetings)

Sidansvarig: Margret Lepp|Sidan uppdaterades: 2018-05-02
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?