Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Inköp och beställningar

Inköpssamordning
Marie Hagberg Mårtensson, marie.hagberg.martensson@gu.se


Lokaler, kontor och möbler
Lokalbokning (Time Edit) – schema fhs.gu.se

Miljö - avfall, återvinning, tvätt etc.: Campusservice Medicinareberget
Extra städning: Campusservice Medicinareberget
Flytt av möbler, taklampor etc.: Campusservice Medicinareberget
Möblering i undervisningssalar: Campusservice Medicinareberget

Möbler - kontorsmöbler, stolar, skrivbordslampor o dyl: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Kontorsmaterial: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Kuvert, visitkort: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se


Ledningsstöd
Prefekt: Karin Mossberg, karin.mossberg@gu.se
Sektionschefer, vice prefekter: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se


Personal
IT - datorer, licenser, skärmar, tangentbord, printers, toner skrivare o dyl.): Kenneth Wilhelmsson, kenneth.wilhelmsson@gu.se
Telefoni - telefoner, sim-kort, headset o dyl.: Kenneth Wilhelmsson, kenneth.wilhelmsson@gu.se

Resor: Lena Svensson, lena.svensson.2@gu.se

Nycklar: Eva Thörnqvist Nilsen eva.thornqvist.nilsen@gu.se

Personalaktiviteter: Karin Dejke, karin.dejke@gu.se

Ergonomi - bokning av ergonom och inköp av ergonomiprodukter t ex ståmattor: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Kaffemaskiner: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Kaffe, te, servetter etc.: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Fruktkorg, mjölk: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Pensionsavtackningar o dyl.: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Blommor: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se

Massage: Elisabet Pollak, elisabet.pollak@gu.se


Forskning & forskarutbildning
Forskning: Iréne Carlensberg, irene.carlensberg@gu.se


Utbildning
Grundutbildning: Marie Hagberg Mårtensson, marie.hagberg.martensson@gu.se

Internationalisering:  Isabella Svelid isabella.svelid@gu.se och Johanna Larsson, johanna.larsson@gu.se

Översättningar: Iréne Carlensberg, irene.carlensberg@gu.se


Kommunikation
Annonser, bilder etc.: Lovisa Aijmer lovisa.aijmer@gu.se

 

Sidansvarig: Karin Mossberg|Sidan uppdaterades: 2019-04-11
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?