Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Styrelsens medlemmar (Board members)

President - Helena Wigert helena.wigert@fhs.gu.se
Vice President - Margret Lepp margret.lepp@gu.se
President Elect - Harshida Patel harshida.patel@gu.se

Membership Director - Bibi Kennergren bibi.kennergren@fhs.gu.se
Vice Membership Director - Henrik Kling

Secretary - Linda Berg linda.berg@fhs.gu.se
Vice Secretary - Susanne Nielsen

Treasurer - Lilas Ali lilas.ali@gu.se
Vice Treasurer - Stefan Nilsson stefan.nilsson.4@gu.se

Public relation - Birgit Heckemann

Möten 2016

Videokonferensen den 25 maj 15.00–17.00 på Wallenbergs konferenscenter.
Induction av nya medlemmar 25 maj kl 17.30 Sal 2119. Därefter buffé i personalrummet.

Styrelsemöte 19 september kl.17-19
Styrelsemöte 21 november kl.17-19.
 

 

 

Kontaktinformation (Contact information)

Styrelse och möten  (Board members and meetings)

Sidansvarig: Margret Lepp|Sidan uppdaterades: 2016-05-02
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?